Read Dead Redemption 2 Trofea PS4

read dead redemption 2 trofea ps4
Planując stronę Premiery na trofeaps4.pl, chyba nie mogliśmy sobie wymyślić lepszego tytułu aby zapoczątkować cykl wprowadzenia do gier, które mają ukazać się na platformie PlayStation. Read Dead Redemption 2. Tytuł, którego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Każdy (mam nadzieję, że nikogo nie urazimy) szanujący się łowca platyny oraz aktywny gracz pamięta z PS3 – pierwszą wersję Read Dead Redemption. Powiedzieć „Wild Wild West” to jakby nic nie powiedzieć. GTA w krainie westernów ? Polowania pięknym Winchesterem? Napady na dyliżanse bądź pociągi przemierzające krańce Texasu ?? To jest tylko element tego za co kochamy ten tytuł od Rockstar Games. Drugi, równie ważny to… a zresztą zobaczcie sami:

dni temu ukazał się nowy oficjalny trailer dla Red Dead Redemption 2. Po obejrzeniu filmiku usiadłem na kanape i jeszcze długo zbierałem żuchwę z podłogi. Wy też ? Grafika, lokalizacje, szczyty las, gra światłem – wydaje się to tak wspaniałe, że przyznaję,,, ja tym filmikiem jestem już kupiony. Co prawda, może jeszcze dziś nie kliknę pre-ordera, ale już powoli tupię nogami i myślę o tym jak zaplanować swoją podróż po dzikim zachodzie w nowym roku. 

Sandbox, którego klimat poznaliśmy w poprzedniej części zapowiedział się z mocnym przytupem. A przypomnijmy poprzednia część gry ze studia Rockstar sprzedała się nakładem 14 milionów egzemplarzy. Czy dwójka powtórzy ten sukces ? Biorąc pod uwagę podstawy z pierwszej części, doświadczenie deweloperów – śmiem twierdzić, że tego nie da się zepsuć.Musimy też dodać kilka słów o:

Red Dead Redemption 2 – Trofea PS4 

Czyli to co kochamy najbardziej. Pamiętam, że poprzednia część na „trójkę” dała popalić. Lista trofeów i czas niektórych na ich zdobycia był kosmiczny. Wymagał maksymalnej eksploracji mapy, umiejętności polowania i tropienia dzikiej zwierzyny oraz ogromnego zapału i ilości wolnego czasu na spędzenie nad tym tytułem. Mamy podstawy by sądzić, że ciężko będzie i tym razem. Ale jakże ogromną jest satysfakcja, kiedy usłyszymy dźwięk wpadającej platyny w tak klimatycznym tytule jak Read Dead Redemption. Zapraszamy do śledzenia wpisów, opublikujemy listę dostępnych trofeów, jak tylko pojawią się w oficjalnych informacjach.