Horizon Zero Dawn – Premiera PS4

horizon zero dawna trofea ps4

Czy są na Sali wielbiciele Sandboxów ?? Ręce do góry!! Są. To dobrze. Bo to, co wydarzy się 1 marca (niektórzy szczęściarze mieli już okazję testować J) to będzie idealny strzał w dziesiątkę! Dla wszystkich eksploratorów, dla wszystkich graczy penetrujących najdalsze zakamarki każdej z map, dla wszystkich tych, dla których pokonywanie hektarów lasów, pól, wyżyn, nizin – to chleb powszedni, właśnie chyba z dedykacją dla nich na rynek wchodzi – Horizon Zero Dawn.
Od kilku dni przeglądam recencje najbardziej opiniotwórczych serwisów o grach i w Polsce i na świecie i wniosek jest jeden: Idzię do nas coś konkretnego. Coś nad czym spędzimy masę godzin, coś co zapiera dech w piersiach. Zresztą zobaczcie sami, kilka ocen ze świata:

 

 

I tak dalej, I tak dalej. W zasadzie nie widziałem recenzji, która w 10 stopniowej skali zjechałaby poniżej 9… To chyba dobra wróżba. Wiadomo, nie jest to wielką tajemnicą, że wyżej wspomniane noty tak naprawdę odnoszą się do pierwszego efektu, po uruchomieniu. Na pewno w trakcie rozgrywki wyjdzie kilka rzeczy, które mogłyby zostać zrobione lepiej, inaczej itd. Jednak te pierwsze opinie są zgodne. Cały świat chórem ogłasza zachwyt ile pracy poświęcono na przygotowanie nowego świata Horizon, jak ogromna jest ilość szczegółów, jak pięknie wygląda świat będący połączeniem prehistorii i fantastyki. Widoki ze skalnych zboczy, oplatane zachodzącym słońcem, baśniowo odbijającym się od tafli jeziora – coś niesamowitego. Do tego pory dnia oraz pogoda. Raz piękne zachodzące słońce, a raz deszcz i wilgoć. Naprawdę – jaramy się tą grą.

 

Szczegóły gry Horizon Zero Dawn

Tytuł: Horizon Zero Dawn

Deweloper: Guerrilla 

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Premiera: Polska 1 Marzec 2017

Trofea: Już wkrótceHorizon Zero Dawn – Trofea PS4

 

Co z trofeami ? Co prawda pojawiają się w Internecie nie oficjalne listy i informacje jak bardzo będziemy się musieli napracować ( a będziemy musieli bardzo!!!) aby zdobyć platynę, ale czekamy na oficjalne dane dotyczące trofea PS4 dla Horizon Zero Dawn, aby je opublikować. Aby też nikogo nie wprowadzać w błąd.

Co teraz ? Proponujemy zrobić wszystkie zaległe rzeczy, które mieliśmy zrobić w lutym, zakończyć wszystkie gry, misje, mapy i wyzwania. Posprzątać pokój, zrobić miejsce na dysku na konsoli, zamówić preordera i czekać na 1 marca. Bo pojedyncze spotkanie z Horizon Zero Dawn, może przerodzić się w naprawdę długą przygodę. Na zachętę wrzucamy jeszcze filmik z gameplaya,,, co by czas szybciej do 1 marca minął 🙂